реєстрація
реєстрація

Як вибрати відеооператора на весілля?

 

Найцінніше в Вашому весіллі - це майбутні спогади. Тому до вибору фотографа і відеографа варто поставитися з усією серйозністю. Сьогодні ми розповімо, як вибрати весільного відеооператора, що варто врахувати і які питання задати при зустрічі, щоб знайти справжнього професіонала.

З чого варто почати?

Для початку визначтеся, чого Ви чекаєте від весільного відео, чи хочете Ви відео тільки з весільної церемонії або всього весільного дня? Чи будете Ви знімати передвесільні відео Love-story або Послесвадебние Trash the dress? Який бюджет Ви готові виділити на весільного відеографа? Після того, як Ви відповісте собі на всі ці питання, можна приступати до вибору відеооператора. Зазвичай молодята замовляють фільм зі всього весільного дня або роблять тематичний кліп з гостями. Подібні роботи обходяться дорожче, але вони варті того, адже це пам'ять на довгі роки. Економити на відеографії не варто, тоді Ви заощадите на спогадах, і на виході Вас може чекати не той результат, якого Ви так довго чекали.

Почати вибір можна з перегляду весільних кліпів в інтернеті, просто розглядайте різні роботи, щоб визначитися, який стиль Вам подобається і підходить більше, а потім вже виходячи з цього вибирайте відео з сайтів відеографів. Пам'ятайте, що на сайті викладаються кращі роботи, тому якщо щось Вам не подобається, краще не буде, варто шукати ідеально відповідного Вам людину, яка буде знімати саме в тій техніці, яка подобається Вам. Якщо Ви плануєте робити кліп зі сценарієм, то варто ще до вибору відеографа визначитися з тематикою, щоб обговорювати на зустрічі вже деталі і розуміти, наскільки Ви підходите один одному. Відеграф повинен дивитися з Вами в одну сторону.

На що звернути увагу?

У першу чергу, безумовно, Вам повинні подобатися роботи відеографа, його стиль і манера подачі матеріалу. Не повинно бути ніяких метеликів, сердечок, янголят, якщо вони Вам не подобаються. Якість зображення також має значення, тому в ідеалі, якщо Вам надають фільм в HD якості. Зайва кількість ефектів втомить будь-якого глядача, тому кліп має бути цікавим сам по собі, а не за рахунок вибухів, уповільнення або прискорення кадрів, якщо цього не вимагає сам сценарій.

По-друге Вам повинен подобатися сама людина, адже він буде не тільки працювати на Вашому весіллі, але фактично буде і гостем, Вам повинно бути зручно і комфортно з ним працювати і відчувати себе комфортно. При зустрічі обов'язково дізнайтеся у відеографа, як він бачить Ваше весільне відео, якщо Ви хочете чогось незвичайного не погоджуйтеся на роботу з нудними людьми, які не будуть «хворіти» Вашої весіллям також як і Ви. Живий і рухливий людина буде підтримувати будь-які Ваші ідеї.

По-третє важливий професіоналізм відеографа і досвід роботи на весіллях, а також створення весільних фільмів. Як не крути, але у весіль є своя специфіка, її не можна повторити і постійно вимагати від гостей і молодят повторити щось, тому відеограф повинен схоплювати все на льоту, а це якість розвивається тільки з досвідом. При цьому у нього має бути вроджене почуття весіль, тобто, з якого ракурсу подати ту чи іншу сцену, де краще знімати, яке світло ставити.

Важливе при роботі з відеографом

Підписання договору - важливий момент у Вашій роботі з відеографом, адже яким би хорошим чоловіком ні був оператор, Ви повинні бути впевнені в його роботі, щоб потім не було приводів для розладів, а підписання договору дасть Вам деякі гарантії. Обов'язково обговоріть всі пункти договору, які Вас цікавлять або не влаштовують, це Ваше весілля і Ви наймаєте людину на роботу, тому не бійтеся висувати власні вимоги. Обговоріть і зовнішній вигляд відеографа, бажано, щоб він відповідав Вашому весіллі.

Якщо Ви будете робити тематичну зйомку, підготуйте і обговоріть сценарій задовго до весілля, щоб встигнути відчути майбутнє відео і підготувати необхідний реквізит. Обов'язково обговорюйте все з відеографом, він повинен бути в курсі Ваших побажань і також ділитися своїми думками та ідеями, тоді робота над відео буде цікавою і захоплюючою. Обов'язково поділіться з відеографом Вашої історією знайомства, адже він повинен відчувати і знати Вас, щоб створити ідеальне відео.

Якщо на весіллі Ви будете робити репортажну зйомку, намагайтеся частіше бути з коханими людьми, щоб вони потрапляли в кадр, обговоріть з відеографом, що Ви обов'язково хочете побачити потім у фільмі, які деталі необхідно зняти. Необхідно надати відеографії сценарій і таймінг всього весілля, щоб він швидко реагував на зміну подій і встиг зафіксувати найважливіші моменти. Якщо у Вас буде виїзна церемонія, краще знімати її з двох камер, тоді відеографії потрібно помічник, обговоріть це заздалегідь.


 Перед зустріччю не забудьте подивитися Основні питання до відеографії від Я+Ти тут , щоб нічого не упустити. Бажаємо успіху!
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"