реєстрація
реєстрація

Процес весільної відеозйомки і можливі проблеми

Варіанти проведення весільного дня і весільної відеозйомки можуть бути абсолютно різноманітними. Далі ми розпишемо найбільш часті варіації, можливі проблеми та шляхи їх вирішення.

Ранок нареченої і нареченого часто починається з того, що перший відеооператор знімає у нареченого в будинку, а другий у нареченої. Далі перший весільний відеооператор приїжджає з нареченим до будинку нареченої. Потім викуп (далеко не завжди), прогулянка, банкетна частина. Іноді два відеооператора знімають тільки наречену, потім приїжджає жених. Можливими проблемами тут можуть бути тіснота квартир, старі обшарпані під'їзди і виходи з них. І навіть якщо у вас все з цим в порядку, то все одно ми б настійно рекомендували почати весільний день в готелі з красивою територією: великі просторі номери, мармурові сходи, красивий вхід - відмінні локації для зйомок. На скільки відсотків здорожує ваше весілля два номери в готелі? Зовсім несуттєво. Зате операторам немає необхідності витрачати час на роз'їзди: і дві камери ефективно знімають спочатку нареченого, потім наречену в сусідньому номері. Якщо все таки вирішено робити вихід з під'їзду, постарайтеся задекорувати свій поверх і вихід під'їзду.

Молодятами може бути замовлений як просто ресторан, так і ресторан в одному з приміських комплексів. У першому випадку прогулянка проводиться в примітних місцях міста. Не плануйте об'їхати пів міста. Для весільної фото та відеозйомки краще вибрати одне-два місця замість того, щоб витратити половину часу прогулянки на проїзд з можливістю потрапити в пробку. При виборі місць добре, якщо поруч відразу розташовані парк, водойма, красива архітектура. Та й під час банкетної частини можна приділити ще годину інший на відеозйомку на прилеглій території.

Банкетна частина буває також різноманітною і її формат залежить від пропозицій тих, хто організовує весілля і створює весільну програму. Від себе ми можемо додати, що чим більше цікавих деталей, тим цікавіший буде Ваш весільний фільм. Добре, якщо все буде витримано в певному стилі.

ВІДХІД ВІД СТАНДАРТІВ

Ви завжди можете зробити свій весільний день «не так як у всіх». Так, наприклад, відео «Перед РАГСом» знято за спеціально написаним нами сценарієм: замовники вирішили виділити окремий день на розпис у РАГСі і зняти для себе такий постановочний кліп. В іншому випадку ранок наречений почав на даху його будинку. У третьому для кліпу наречений і наречена по черзі співали пісню під фонограму, з якої потім був зроблений кліп. Варіантів безліч.

ЩО ОТРИМУЄ ЗАМОВНИК

З відзнятого матеріалу монтується фільм, який як правило тривалістю  близько 2-3 годин. Тривалість не регламентується: чим більше цікавих моментів, тим довше фільм. Також з найбільш кращих моментів монтується вступний весільний кліп на музику, обрану замовниками. Окремо слід визначиться з тостами:  слухати кілька годин промов - дуже втомлює. Ми як правило залишаємо у фільмі промови найважливіших гостей. Є варіант зробити окремий блок тостів.

 

Весільний фільм виготовляється в двох варіантах: на DVD (для перегляду на практично всіх побутових плеєрах) і HD (для перегляду на великих телевізорах).

 

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"