реєстрація
реєстрація

Музика на вашому весіллі

Музика на Вашому весіллі - це обрамлення усього свята, вона створює настрій і розставляє акценти у весільному торжестві. На вибір молодят є велика кількість музичних колективів, груп чи співаків. Але їх досить затратно найняти на весь вечір, та й до того ж репертуар не завжди настільки різноманітний, щоб усім догодити, тому частіше молодята вдаються до послуг діджея, який створить загальну атмосферу свята і зможе забезпечити потрібний музичний супровід кожному етапу святкування. Про те, як вибирати діджея і які його обов'язки, розповідає ya-plus-ty.

Ми завжди говоримо, що в першу чергу крім професіоналізму, людина повинна підходити Вам за характером, смакам і уподобанням. У розмові дізнайтеся, чи поділяє діджей Ваші музичні вподобання, адже ви повинні бути на одній хвилі.

  ЯК ВИБРАТИ діджеїв?

Пошуком діджея варто починати займатися не пізніше, ніж за місяць до торжества, так як в сезон весіль справжніх професіоналів можуть забронювати навіть за півроку. Шукати діджея можна через знайомих або інтернет. Обов'язково дізнайтеся у своїх друзів, які недавно одружилися, чи задоволені вони роботою свого діджея, можливо, вони його Вам порадять. Специфіка пошуку діджея в тому, що Ви не можете побачити приклади його робіт, як у випадку з фотографом. Навіть якщо Вам покажуть відео, воно може ні про що не говорити, так як музичні смаки у всіх різні. Тому довіряйте своїм особистим відчуттям при зустрічі: якщо у Вас збігаються музичні вподобання і бачення Вашого весілля, то все відмінно!

Якщо Ви не змогли знайти діджея за рекомендаціями, шукайте в інтернеті. Критеріями відбору повинні виступати: обладнання (музичне, а також світло + дим), ціна, музичні уподобання, а також наявність відгуків. Діджей повинен мати досвід роботи на весіллях, так як весілля - це не просто дискотека, а й музичні вставки під час їжі, тостів і танців, тому обов'язково запитуйте, чи працював діджей до цього на весіллях. Якщо у Вас буде ведучий на весіллі, можливо, він порекомендує «свого» діджея, з яким вони працюють в парі, якщо Ви довіряєте своєму ведучому, і Вас влаштовує ціна, то погоджуйтеся. Бажано, звичайно, познайомитися з діджеєм заздалегідь, щоб не було неприємних сюрпризів.

 

КІЛЬКА ПОРАД

  • Розташуйте діджея та його обладнання подалі від літніх гостей, а також від пар з дітьми, гучна музика швидко втомить їх.
  • Обов'язково надайте діджею план заходу, а також поясніть його роль у ньому (коли і яку музику він повинен включати)
  • Якщо у Вас не буде ведучого, попросите діджея оголошувати перші тости, надайте список імен батьків, щоб він їх оголосив.
  • Попросіть приблизний список композицій, які будуть звучати, у Вас не повинно бути кардинальних розбіжностей у смаках.
  • Уточніть, чи є місце для діджея в залі ресторану, де Ви будете святкувати весілля. Бажано, щоб до ресторану був зручний під'їзд, щоб діджею було зручно занести обладнання.
  • Дізнайтеся, чи працюватиме на весіллі саме та людина, з якою Ви спілкуєтеся. Познайомитися з діджеєм потрібно заздалегідь особисто, тому що на весіллі не повинно виникнути казусів.
  • Діджей повинен підходити Вам як людина, щоб Ви комфортно себе почували на весіллі. Якщо Ви сподобалися один одному, Вам буде комфортно разом працювати.
  • Не забудьте поставити на стіл діджея воду і трохи закусок, за 6 годин роботи він не повинен втомитися завчасно.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"