реєстрація
реєстрація

Символіка каміння на обручках

У стародавні часи закохані обмінювалися обручками в знак поваги і вірності один одному. Нерідко заможні наречений і наречена носили химерно декоровані колечка: гравірування, глазур, форма вироби і, звичайно, дорогоцінні камені. Люди вірили, що кожен камінь володіє власною символікою і наділяє господаря певними властивостями. Які камені обіцяють міцний союз і щасливе сімейне життя?

Діамант

Ограненний алмаз - один з найсильніших з енергетики каменів, оскільки його покровителями вважаються Венера і Сонце. Найбільш сильними є фамільні діаманти. Це камінь царів і імператорів, воїнів і жерців, людей, сильних духом. У середньовіччі вірили, що діамант допомагає зберегти любов і вірність у шлюбі. Цей камінь наділений дійсно позитивним значенням: він приносить стабільність, благородство, чесність, любов, вірність, радість і порядність. Такі обручки з камінням можуть дозволити собі сильні духом наречений і наречена, які хочуть, щоб їхній союз тривав вічно.

Рубін

Рубін - благородний і сильний камінь. З давніх часів на Сході його цінували навіть більше алмазу, приписували йому різні позитивні властивості. Наприклад, вважалося, що він дарує хоробрість, здоров'я і могутність. Завдяки вогненно-червоному кольору, символіка рубіна пов'язана з чуттєвою любов'ю і пристрастю. Крім того, рубін дарує запаморочливі емоції, красу і гідність.

Смарагд

Смарагд - улюблений камінь мудреців і магів, як на Заході, так і на Сході. Як і діаманту, покровительниця смарагду - Венера. В давнину люди вірили, що тим, хто носить цей камінь, відкриті таємниці майбутнього. Смарагди допомагають зберігати ясний розум, спокій і молодість. У Центральній Америці смарагд вважається символом весни і жіночого начала. Це камінь чистих і чесних людей, які тримають своє слово, а також вірні своїй другій половинці. Смарагд допомагає зберегти в шлюбі любов, відданість і гармонійну атмосферу. В епоху Відродження обмін обручками зі смарагдами вважався символом сталості почуттів і чистоти намірів.

Сапфір

Сапфір, «синій камінь» в перекладі з грецького, знаходиться під заступництвом Юпітера, тобто планети щастя. Дорогоцінні камені дивного синього кольору вважалися особливими з давніх часів. Стародавні перси вірили, що ясне блакитне небо - це відображення величезного сапфіра, в Стародавній Греції і Стародавньому Римі його пов'язували з Зевсом, в Індії - з Космосом, а Павло Флоренський зазначав, що сапфір подібний душі, яка прагне до вічності. Кільця з сапфірами - позитивний талісман сімейного життя, оскільки вони обіцяють сталість, спокій і любов рідних людей, збереження шлюбу і справжню дружбу. Якщо рубін обіцяє яскраву і пристрасну любов, то сапфір дарує любов спокійну, мудру і затишну.

Напівкоштовні камені

Існує безліч каменів, які вважаються любовними амулетами. Якщо ви хочете носити незвичайні обручки, придивіться до виробів з напівдорогоцінним камінням. Наприклад, позитивний сонячний авантюрин обіцяє оптимізм, ясний розум, взаємні почуття того, кому ви його подарували. Магнетична бірюза дарує привабливість в очах один одного, приносить благополуччя в сім'ю, гармонійні відносини і оберігає від конфліктів. Рожевий кварц - незмінний любовний талісман, дарує ніжність, душевну рівновагу, життєрадісність, взаємність, оберігає любов від руйнування. Як зазначає весільний портал Я+Ти, іншими каміннями, які допомагають у любові і сімейного життя, є нефрит, гірський кришталь, перли, сердолік, топаз, аквамарин.

Тонкощі і нюанси

По-перше, пам'ятайте, що кожен камінь володіє власним характером і унікальним набором рис, як і людина. А це означає, що навіть найпозитивніші з символіки камені можуть допомогти далеко не кожній людині. Наприклад, сердолік вважається любовним амулетом, який розкриває чуттєвість і сильні емоції. Для тихих і спокійних людей він стане справжнім талісманом, що допомагає розуміти і виражати почуття. З іншого боку, палких і експансивних особистостей він може зробити дуже гарячими і навіть агресивними. При виборі каменю враховуйте як власне символіку талісмана, так і ваші індивідуальні характеристики. По-друге, астрологи стверджують, що певні камені підходять представникам певних знаків Зодіаку. Так, якщо потужний з енергетики діамант ідеально підходить діяльним Овнам, то ніжних і тонких Риб він буде придушувати. Або, наприклад, смарагд дійсно дарує мудрість і вірність Тельцям і Ракам, а ось охоплюючих пристрастю Скорпіонам він просто протипоказаний. Уважно вивчіть властивості каменів перед покупкою.

Отже, обручки з камінням мають глибокі традиції. Діаманти, рубіни, смарагди, сапфіри, різні напівкоштовні камені є потужними любовними і сімейними амулетами. Купуючи обручки з камінням, ви отримуєте не тільки оригінальну, але й символічну і корисну прикрасу. Ретельно вивчіть вподобаний камінь, враховуйте деталі і сміливо купуйте свій весільний талісман.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"