реєстрація
реєстрація

20 питань весільному тамаді

Ми з Вами вже обговорили, як варто шукати весільного ведучого, а сьогодні поговоримо про те, які питання варто задавати вже при зустрічі, щоб знайти не тільки справжнього професіонала, але і приємного гостя в себе на весіллі, з яким Ви захочете розділити настільки важливий момент у Вашому житті.

 20 питань весільному ведучому

 1. Чи працюєте Ви за договором? Уклавши договір з ведучим, Ви будете більше впевнені в тому, що все піде за планом, і Ви застраховані від неприємних несподіванок, тому що ведучі, які працюють за договором, більш відповідально ставляться до своєї роботи.

2. Яка вартість Ваших послуг? Пам'ятайте, що економити на весільному провідному не варто, Ви ризикуєте найняти непрофесіонала і зіпсувати весь вечір, ціна на послуги ведучого повинна бути адекватною: не заниженою і не завищеною.

3. Як проводиться оплата? Зазвичай оплата проводиться в два етапи: передоплата до заходу і інша частина суми за фактом закінчення роботи. Ці моменти варто вказати в договорі на надання послуг.

4. Чи потрібно вносити передоплату для броні дати? Якщо Ви вносите передоплату, обов'язково вкажіть це в договорі, а також умови її повернення у разі непередбачених обставин.

5. Як Ви бачите наше весілля? Опишіть Ваші побажання і дізнайтеся, що запропонує ведучий для різноманітності весільної програми, Ваші уявлення весілля-мрії повинні збігатися.

6. Які конкурси Ви плануєте провести? Попросіть навести приклади конкурсів, які ведучий планує проводити, обов'язково озвучте свої побажання, і наскільки активними повинні бути конкурси.

7. Як Ви будете одягнені? Не соромтеся задати це питання. Одяг ведучого повинна відповідати характеру заходу: він повинен бути акуратним і відповідати дрес-коду Вашого весілля.

8. Чи є у Вас презентаційний відеоролик? Наявність презентаційного відеоролика або хоча б відео з минулих проведених весіль говорить про серйозний підхід та професіоналізм ведучого.

9. Який у Вас досвід роботи на весіллях? Оцініть досвід роботи ведучого на інших весіллях, подивіться приклади робіт, оцініть дипломи та сертифікати (якщо вони є), а також участь у різних заходах. Але в першу чергу Вам повинна подобатися сама людина.

10. Працюєте Ви в парі з діджеєм або музикантами? Багато провідних готують свою програму спільно з музичним супроводом, дізнайтеся, скільки це коштує, і чи можете Ви запросити свого діджея (чи зможе ведучий підлаштуватися під нього).

11. Чи надаєте ви реквізити для проведення розважальної програми? Якщо для проведення розважальної програми необхідний додатковий реквізит, варто обговорити це заздалегідь, щоб не вирішувати цю проблему в останній день.

12. Скільки годин необхідно сплатити і чи потрібно платити за додатковий час? Залежно від тривалості Вашого торжества зміниться і розмір оплати за послуги ведучого, уточніть це заздалегідь, щоб потім не дізнатись про додаткову оплату в день весілля.

13. Чи необхідно надавати Вам місце в транспорті чи Ви самі доберетеся до місця святкування? Якщо ведучий задіяний протягом всього дня (починаючи від підготовки, закінчуючи пізнім вечором), уточніть, як він буде пересуватися, можливо, Вам потрібно буде зарезервувати додаткове місце в транспорті для гостей.

14. Якщо на весіллі будуть діти і літні люди, як Ви плануєте залучити їх до святкування весілля? Ці дві категорії гостей досить делікатні і вимагають особливого ставлення, у ведучого повинні бути пропозиції по розвазі і дітей, і літніх гостей, при цьому не занадто нав'язливі.

15. Чи готові Ви вносити корективи в сценарій, виходячи з наших побажань? Пам'ятайте, що весілля - це Ваше свято, тому справжній професіонал буде вносити зміни, виходячи з Ваших переваг.

16.  Скільки часу необхідно на підготовку? Кожне весілля - це індивідуальний сценарій і підхід, тому в залежності від складності заходи ведучому потрібно більше або менше часу на підготовку.

17. Чи працюєте Ви в пізній час? Якщо Ви плануєте святкувати допізна, і Вам буде необхідний провідний після 12, уточніть заздалегідь, чи потрібно буде платити за цей час, іноді після 12:00 погодинна оплата більше.

18.  Що Вам необхідно від нас для підготовки? При підготовці до весілля, Ви повинні будете надати ведучому інформацію про гостей, Ваші плани з проведення вечора і моменти, які варто врахувати при підготовці.

19.  Які Ваші інтереси, улюблена музика і фільми? Чим більше Ви дізнаєтеся про ведучого, тим краще. Ви повинні практично подружитися, адже ця людина проведе з Вами такий важливий день у Вашому житті. Задавайте питання, щоб пізнати людину, познайомтеся з ним і знайдіть загальну хвилю.

20. Чи можете Ви надати контакти попередніх клієнтів або посилання на відгуки? Відгуки інших пар допоможуть Вам не тільки скласти думку про ведучого, але також зрозуміти, що він або вона нічого не приховує, і Вам нема про що хвилюватися. 

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"