реєстрація
реєстрація
Я + ТИ »Каталог»Тамада, ведучі»Андрій Косаревич
0

Андрій Косаревич

Тамада, ведучі
Вартість від $500
(067) 7010... показати
(067) 7010029
accu79@gmail.com http://artlviv.com
написати повідомлення
Ведучий, конферансьє, тамада, сценарист. Організація та проведення святкових заходів - весілля, день народження, корпоративна вечірка, презентація, акція, випускний... Мій досвід роботи складає більше 12 років, в стилі ведення надаю перевагу ненав’язливому, імпровізованому, динамічному спілкуванню з присутніми. Можливо й тому гості часто відзначають, що свято пройшло «на одному подиху» і висловлюють подяку за те, що не «тиснули на публіку» і дали змогу повеселитися, висловитися, відпочити та поспілкуватися.

Кожне свято індивідуальне та неповторне, тому в мене немає готового «універсального» сценарію на всі випадки життя. Орієнтовний сценарний план свята складається заздалегідь, обговорюється та узгоджується з замовником. Під час проведення свята працюю гнучко, з можливістю внесення коректив, зважаю на ситуацію та публіку, категорично не використовую непристойні жарти та конкурси на кшталт перекочування яйця по штанах...

Кожному, хто завітав на свято, вдасться те, що він бажає – хтось не хоче зайвої уваги до себе і хоче тихо посидіти, поїсти і подивитися на те, що відбувається; в інших – кипить енергія і хочуть співати - танцювати, треті – говорити тости, четверті – поспілкуватися і т.д. Я завжди йду назустріч бажаючим і роблю так, щоб всі учасники дійства були задоволені і при цьому створювалася організована, весела та святкова атмосфера свята.

Все відбудеться організовано: як ведучий з досвідом, свято не пускаю напризволяще, не «тисну на публіку», проте, все тримаю під контролем. Так, наприклад, організовую зустріч гостей, приїзд і зустріч молодят (підготовка батьків), вручення подарунків і таке інше. Узгоджую дії з фото- та відеооператорами, музикантами та обслуговуючим персоналом закладу, вирішую по мірі можливості також різні непередбачувані ситуації, якщо такі виникнуть.
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"