реєстрація
реєстрація
Я + ТИ »Каталог»Тамада, ведучі»Сергій Соколов
0

Сергій Соколов

Тамада, ведучі
Вартість від $400
(096) 7768... показати
(096) 7768485
(063) 3515538
s.sokolov@ukr.net
написати повідомлення
Cучасно, весело, оригінально. Без вульгарних жартів та примітивних конкурсів. Без хамства, "панібратства". Без неприємних сюрпризів, на кшталт: "тамада запізнився, забув мікрофон, напився, заснув в салаті".

Я пропоную якісну організацію та цікаве, культурне, веселе проведення Вашої святкової події: весілля, корпоративної вечірки, ювілея, презентації, концерта.

- Безкоштовні індивідуальні зустрічі та консультації.

- Написання оригінального сценарію, в якому буде все так як хочете саме Ви.

- Комплект професійної звукової та мультимедійної апаратури, плюс послуги звукорежисера, який створить Вам позитивний настрій драйвовим музичним супроводом.

- Допомога весільного координатора.

- Виїзд у будь-яку точку України. Трансфер по Львову та області - безкоштовний.

Декілька слів про себе:

Досвід роботи ведучим: з 2001 року.

З 1999-2006 рік - сценарист та актор КВН.

Співзасновник Креативної студії "Три Крапки"

Працював ведучим музичних фестивалів, промо-турів: «Кубок лева», «На різдво із Львівським», «Чернігівське пиво. Краще разом!», Всеукраїнський тур до Євро-2012 «Вболівай з найкращими», телемосту «Україна – Серце Евробачення», музичних концертів на центральних майданчиках обласних центрів Західної України, присвячених святкуванню Нового Року, Великодня, Дня Незалежності, інших державних свят та подій місцевого значення, а також шоу-програм у нічних клубах Львова.

Мав честь співпрацювати на одній сцені з такими зірками української естради як: Руслана, Скрябін, ТіК, Тартак, ТНМК, Друга Ріка, С.К.А.Й. та багатьма іншими.

Не стану перераховувати усі компанії, яким проводив корпоративну вечірку, презентацію, тім-білдінг - таких було багато, усіх не згадаю.
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"