реєстрація
реєстрація
0

Say Yes

Весільні агенції
Вартість від $100
(063) 3751... показати
(063) 3751714
sayyes.weddingagency@gmail.com http://sayyeswedding.com
написати повідомлення
Ми працюємо для пар, які хотіли б отримати досвід і повну професійну підтримку весільної агенції SAY YES, для отримання бажаного результату у їх весільний день, без стресу і втрати часу на самостійну організацію.

Ми обговорюємо Ваші плани щодо цього дня, щоб зрозуміти ваші вимоги. Потім ми більш детально говоримо про наступне:

Планування витрат і індивідуальний графік.
Місце проведення.
Підрядники.
Адміністрування.
Стиль.
Координація.
Етикет і традиції.
Церемонія.
Події до і після весілля.

ПЛАНУВАННЯ ВИТРАТ.

Ми узгоджуємо та складаємо реалістичний план видатків, до якого ви завжди маєте доступ та зможете доцільно витрачати та заощаджувати гроші, вкладені у ваше весілля.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ГРАФІК.

Ми надаємо Вам докладну інформацію про таймінг, що ретельно окреслює довгий список завдань, щоб ви переконалися, що все завершено вчасно. Ми проведемо вас через процес, м'яко нагадуючи, коли і які опції повинні бути зроблені.

ПІДРЯДНИКИ.

Ми робимо важку роботу обираючи професіоналів, що будуть робити Ваше весілля незабутнім, а саме: фотограф, відеограф, флорист, кондитер, музиканти, транспорт, розваги, догляд за дітьми і т.д. Кожен підрядник ретельно перевірений, щоб гарантувати, що всі вони відповідають вимогам та ідеально підходять для вас.

АДМІНІСТРУВАННЯ.

Ми беремо на себе усю відповідальність пов'язану з документами, у тому числі договори з підрядниками, забезпечуємо своєчасну оплату їх послуг, включно із виплатою завдатків, надаємо повну звітність про виконану роботу та витрачені гроші, щоб ви завжди могли контролювати ситуацію.

КООРДИНАЦІЯ.

У Ваш весільний день ми будемо вашими очима, вухами та руками, щоб ви могли максимально насолодитися Вашим святом. Ми забезпечимо злагоджену роботу підрядників і будемо основною контактною особою. Таким чином, ви будете впевнені, що Ваш координатор вирішить проблему будь-якої складності, а ви зможете з насолодою пити келих шампанського, без жодних турбот.
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"