реєстрація
реєстрація
0

Степанко

Тамада, ведучі
Вартість від $300
(097) 2081... показати
(097) 2081004
Stepan_Stepanko@rambler.ru
написати повідомлення
Про нас
телефонуйте не встидайтесь працюємо в парі з Діджеєм разом, бажаєте музику підберем зробим і Ви будете задоволені!
Фотографії
adv
Вас можуть зацікавити
Подайте заявку на пошук професіонала зараз! подати заявкуКоментарі
написати коментар
  • Олена, 20:24 18/01/2016
    Привіт, Степанко та Павло вели у 2015 році наше весілля. Можу сказати що я дуже задоволена ,що саме ці хлопці були ведучим і діджеєм на нашому святі. Усі мої друзі взахваті від ведучого. Степанко комунікабельний ,добре знаходить підхід до гостей,постарався з конкурсами . А ще після нашого весілля ми дуже подружились з ним. Дуже рада ,що ми в таких стоснках з цих позитивним хлопчиськом:-). Усім рекомедую цих гарних хлопців до Вас нас свято.
  • , 13:16 16/01/2016
    Усім привіт!
    Мене звати Наталія, Я працюю у Альфа Банку. недавно ми мали корпоратив новорічний, і Степанко був ведучим нашого новорічного настрою!
    Мені так сподобалось що аж незнаю як і передати,лише трішки анонс розкажу, у нього були смішні конкурси про які я думала що вони взагалі ніякі а коли він їх почав робити то люди аж за штанці тримались бо так від сміху спадали, сподобалось коли до нас завітав Санта Клаус молодший) у його ролі. а ще подобалось коли він з кожним тостом старався і придумував різні віршовані вислови про наших керівників,усі були вшоці,а Я саме найбільшк це приємно, Дякуємо Степанкові і пропонуємо його Усім )) Гарних взлетів тобі!
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"