реєстрація
реєстрація
Я + ТИ »Каталог»Тамада, ведучі»Олексій Ломовський
9

Олексій Ломовський

Тамада, ведучі
Вартість від $800
(067) 6733... показати
(067) 6733502
alexey.lomovskiy@gmail.com http://www.lomovskiy.com.ua
написати повідомлення
Олексій Ломовський – правильний ведучий різноманітних заходів: весілля, корпоративи, Новорічні вечірки, випускні вечори, ювілеї, презентації, конференції, шоу програми… Ведення заходу можливо вільно двома мовами – українська та російська.

Щоб забезпечити максимальний рівень комфорту та задоволення гостей, я розробляю нову індивідуальну розважальну програму. Абсолютним табу у моїй програмі є переодягання, вульгарність, алкогольні конкурси та фізичні навантаження – забуваємо про таке неподобство! Основою проведення заходу є живе спілкування, в процесі якого відбуваються унікальні інтерактиви, фішки та відеоконкурси з унікальними родзинками.

Для кожного заходу, весілля або корпоративу - я різний. Розважальну програму підбираю та проводжу з нових цікавих ексклюзивних моментів, які ваші гості однозначно побачать вперше. В мене алергія на шаблони і стереотипи. Потрібно вміти розуміти публіку, відчувати її. Не можна працювати за стандартним сценарієм! І повірте, мені дуже легко вдається розчулити людину до сентиментальності, і, так само легко довести публіку до нестримного сміху))

Працював на одній сцені з такими зірками шоу-бізнеса, як: 95 Квартал, Потап і Настя, Олександр Педан, Ірина Білик, Тіна Кароль, Врємя і Стєкло, Маша Єфросініна.

Насправді Ви ще довго можете вичитувати цей рекламний текст. Я можу писати тут все що завгодно)) Але, зустрівшись зі мною, я гарантую, що ви будете приємно здивовані моментами, які в тексті словами не опишеш...
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"