реєстрація
реєстрація
0

V.I.P. Карнавал

Весільні агенції
Вартість від $1000
(067) 7369... показати
(067) 7369434
vip-carnaval@ukr.net http://vip-carnaval.com.ua
написати повідомлення
Самостійно організовуючи свято, важко відпочити самому. Потрібно тримати під контролем величезну кількість деталей: продумати сценарій, вибрати місце проведення, розіслати запрошення… А коли свято починається, часто дають про себе знати прикрі дрібниці, які можуть зіпсувати настрій навіть самій непретензіозній людині. Наприклад, паузи в шоу-програмі, ненадійна апаратура, ведучий якого хтось порадив…

“V.I.P. Карнавал” професійно займається організацією свят. Ми доказуємо з кожною роботою – коли справу довірено спеціалісту, кожна деталь знаходиться на своєму місці.

З “V.I.P. Карнавалом” Вам можна закрити всі організаційні питання і спокійно дочекатися святкового дня. Подаруйте собі, рідним, друзям, колегам радісний вечір наповнений феєричними дійствами і прикрашений яскравим і оригінальним шоу! Сотні клієнтів вже переконались – “V.I.P. Карнавал” не має рівних по яскравості оформлення і динаміці темпу свята. Спектр наших послуг насправді дуже широкий.

Ми організовуємо – дні народження, ювілеї і весілля, різноманітні по своєму наповненню корпоративні і закриті приватні, вечірки. Допоможемо подарувати Вашим дітям подорож у чудову казку, адже дитяче свято залишається в пам`яті малечі на все життя!

Якщо потрібна професійна допомога в проведенні і підготовці масштабних вуличних дійств – день міста, презентація і концерт на відкритті, вуличні акції будь-якого масштабу, наші спеціалісти допоможуть Вам реалізувати всі технічні і організаційні питання.

Сьогодні всі деталі і дрібниці можна сміливо довірити майстрам своєї справи. Це твердження актуально і по відношенню до свята. Якщо Вам захотілось чогось екстра неординарного, ми виконаємо це оперативно і конфіденційно! “V.I.P. Карнавал” працює 24 години на добу, адже свято починається в день а закінчується пізно вночі…

Наша особливість в тому, що ми займаємось організацією свят не просто з професійною майстерністю, а ще й з радістю і натхненням. Адже наша робота – постійне свято!

Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"