реєстрація
реєстрація
Я + ТИ »Каталог»Тамада, ведучі»Руслана Магденко
0

Руслана Магденко

Тамада, ведучі
Вартість від $3500
(067) 8588... показати
(067) 8588775
ruslana.magdenko@mail.ru http://www.vin-tamada.com
написати повідомлення
Свято - пустун
У вас попереду свято і саме час подумати про розваги бо, як кажуть , «Не хлібом єдиним ... ». У думці копошаться останні , проведені вечірки, весілля , паті і хочеться ж і самому не впасти обличчям ...
Отже , ВЕДУЧИЙ . Людей харизматичних , в принципі, небагато , провідних в тому числі і якщо таких розібрали , будемо відкривати нові таланти ...
На кому ж зупиниться ? Добре , якщо на сімейному консиліумі затвердили потрібну кандидатуру. Якщо ж вам довіряють і самим доведеться відповідати потім за свій вибір , значить почнемо з кастингу.
Перше враження , як правило , не підводить : якщо чарівність ведучого перемогла , вважайте , що цей екзамен позаду , тому що людина , що сподобалася вам напевно впорається і з аудиторією ваших гостей , є ж щось спільне , що об'єднує вас .
Друге - відгуки та рекомендації . Тут можна обманутись : не завжди те, що підходить знайомим ваших знайомих влаштує вас . Вихід - більше спілкуйтеся з ведучим: продумайте конструктивні , актуальні і важливі для вас питання і оцініть здатність тамади реалізовувати їх. Ось це важливо.

Третє - комунікабельність розпорядника вашого весілля, його вміння поєднувати ваші побажання зі стилістики заходу , поглядами батьків , новими віяннями моди в нитки сценарію , збираючи по краплині деталі , зберегти при цьому цілісність свята.
Якщо перші три випробування пройшли успішно - перед вами той, кому ви довірите стати «душею своєї компанії ». Залишаються деталі.

Четверте - нарочитість , нав'язливість розпорядника . Трапляється , що тамада перетягує на себе загальну увагу , перетворюючи весілля у власну вечірку. Керуйтеся обумовленим заздалегідь сценарієм : у компетентність ведучого входить грамотне складання таймінгу ( час і тривалість всіх елементів програми , включаючи виступи запрошених артистів )
Кінцевий результат - гарний настрій , об'єднання різновікової компанії в один колектив не завжди досягається ступенем сп'яніння , на що розраховують деякі тамади , є непитущі гості , наприклад. Тут важливі професіоналізм і поєднання в собі якостей психолога , педагога , аніматора , шоумена , людини з багатим життєвим досвідом.
Це буде ваше свято : обрання вами інтер'єру , заплановані вами декорації , запрошені вами артисти і музиканти і ваші ведучі, які утримують свято на піку емоцій , а ситуацію під контролем , всього лише для того , щоб ви всім серцем змогли відчути : «Це мій день і я його господар ! »
Ваш путівник у світ свята
Event - студія- Magik
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"